Archív článkov

Kategórie článkov

Informačný systém o ŽP

Dokumenty

Menu

enviroportal.sk » Archív článkov » Balíček environmentálnych programov

Balíček environmentálnych programov

09. 05. 2005, Enviroportal
Balíček environmentálnych programov

Počas aprílových dní (20. a 27. apríla 2005) Stredisko environmentálnej výchovy Geopark v Banskej Štiavnici pripravilo niekoľko workshopov k Zelenému balíčku. Zelený balíček môžeme naozaj nazvať balíčkom, pretože ponúka množstvo zaujímavých vecí: príručku pre pedagógov, CD ROM, videokazetu a dilemy (tématické kartičky).

Balíček environmentálnych programov (názov spoločnej prezentácie) bol pripravený približne pre 45 učiteľov, ktorí boli zástupcami jednotlivých škôl z banskoštiavnického, žiarskeho, žarnovického a zvolenského okresu. Pri týchto prezentáciách nám pomáhali buď zriaďovatelia škôl, alebo samotní metodici, riaditelia a pedagógovia.

V Balíčku environmentálnych programov sa okrem práce so Zeleným balíčkom dozvedeli učitelia o pôsobení a činnosti Slovenskej agentúry životného prostredia a taktiež o možnostiach jednotlivých Stredísk environmentálnej výchovy. Hlavnou témou boli environmentálne programy SEV Geopark a prezentácia jeho činnosti.

Na ďalšie spoločné stretnutia sa tešia nielen odborní pracovníci SEV Geopark, ale po informáciách a následných požiadavkách zo strany škôl, aj učitelia.

Bližšie informácie o balíčku environmentálnych programov Vám poskytne:
Barbora Úradníková
Stredisko environmentálnej výchovy Geopark,
Banská Štiavnica
Email: uradnik@sazp.sk
Tel: 045/ 6920 681

Súvisiace odkazy:

Komentáre: Balíček environmentálnych programov

Ešte nebol pridaný žiadny komentár