Informačný systém o ŽP

Dokumenty

Menu

enviroportal.sk » Archív článkov » Filmové dokumenty z Edície Zelená ša... » Komentáre

Komentáre: Filmové dokumenty z Edície Zelená šanca

Jednotlivé príspevky nemusia byť v súlade s názorom redakcie. Redakcia enviroportal nezodpovedá za pravdivosť a aktuálnosť jednotlivých príspevkov a vyhradzuje si právo príspevky, ktoré nie sú v súlade so zásadami slušného správania mazať!


Eva Cernakova12. 07. 2007 10:36
grantodpovedať

Dobry den
Sme male obcianske zdruzenie OZ EKO LUDIA zamerane na ochranu prirody robime prakticku ekologiu na vlastne naklady ako sa len da. Velmi chceme cerpat financne prostriedky z fondov EU. Ale pre nas je to uplne nepriechodne, lebo je to casovo aj financne narocne. Projekty su obtiazne. Vela papierov a malo vysledkov. Vele byrokracie a malo efektu. Ludia vlozia vela prace do pisanoa projektu a aj tak sa neschvali. Nechceme vytvarat zasobniky projektov. Chceme jeden, ale schvaleny projekt. Sme uplne znechuteni. Nevyhovuje ani refundacia na to nemame peniaze. Dakujem za porozumenie a nech sa to zmeni. Cernakova OZ EKO LUDIA vid. www.ekoludia.szm.sk</p>

janko bojko27. 10. 2008 10:41
FONDY EUodpovedať

Nuž milá pani, dobre podmažte, prisľúbte, rokujte, naplánujte, zakalkulujte a on aj ten Váš projektík bude schválený ked z toho niečo "kvapne" všakže... na Slovensku je to tak, oni skrátka "držej" ako povedal Kraus.
Že to ta europska komisia toleruje sa ale čudujem

Lukáš25. 02. 2009 00:00
UPOZORNENIE NA ZLE - SKUTOCNE ZLE FILMY! ! !odpovedať

Pozrel som si pred chvilou dva filmy a týmto prosím všetkých, aby uvedené dokumenty nikde nepropagovali, pokiaľ možno nestrácajte čas ich pozeraním, je to katastrofa
1) NATURA 2000 a myslim si, ze ludia ktori o NATURE pred filmom nic nevedeli o nej nic nebudu vediet ani po filme! Mnozstvo neprehladnych a prilis odbornych (avsak treba povedat, akoby nabiflenych) definicii - ako vystrihnute zo socialistickej vzdelavacej skoly - nudne tety a ujovia chrlia namemorovane poucky, maju pri tom tremu a cele to posobi, akoby ani velmi nevedeli o com rozpravaju, ich prispevkom chyba srdce a osobny vztah k tomu o com rozpravaju. Do toho Mizerák a Višváder rozprávanjú o tom ako nám ubližuje Európska únia tým, že máme chrániť príliš veľké územia a príliš veľa prírody a ako budú zastupovať Slovensko v Bruseli a stazovat si, co si to ta unia na nas vymyslela (grc)

2) DUNAJ - tak z tohto propaghandi diela MŽP SR mi prislo zle po prvych sekundach - o zvysku plati to iste co o prvom filme - amaterizmuz najhrubsieho zrna.

nedokazal som to dopozerat ani do piatej minuty z 26 :( Ja jednoducho nevladzem pocuvat take dristy ztremovanych ludi, ktori neveria tomu, co hovoria. strach a hroza, ze nas v EU v otazkach ZP zastupuju ludia bez vztahu k ZP. je mi z toho celeho teraz nejak divne.